Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Lamborghini й Zagato створили суперкар

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Lamborghini й Zagato створили суперкар

Gallardo LP5595

Італійська компанія Lamborghini та дизайн-ательє Zagato об’єднали свої зусилля для створення нового спорткара. Автомашину випущено в єдиному екземплярі, її прем’єра відбулася на автомобільному «конкурсі краси» Concorso d’Eleganza Villa d’Este поблизу озера Комо в Італії.

Автомобіль виготовили на честь 95-річчя фірми Zagato. Новинка, створена на базі моделі Gallardo LP570-4, отримала індекс 5-95. Власником унікального спорткара став Альберт Шпісс, відомий колекціонер автомашин Lamborghini.
Під капотом новинки інженери встановили десятициліндровий атмосферний двигун об’ємом 5,2 л, який поєднується зі шестидіапазонною роботизованою коробкою передач. Потужність двигуна — 570 к.с., 100 перших км/год. спорткар набирає лише за чотири секунди. Максимальна швидкість автомобіля — понад 300 км/год.
Нагадаємо, що останній екземпляр Gallardo — модифікація LP 570-4 Spyder Performante — зійшла з конвеєра наприкінці минулого року. Загалом за весь час існування моделі компанія виготовила й продала 14, 22 тис. Gallardo. Це — найуспішніший проект за всю історію бренду. У середньому за рік компанії вдавалося продавати від 250 до 2 тис. автомобілів. В ательє Zagato не вперше працюють з моделями Lamborghini. Мабуть, їхній найвідоміший спільний проект — шоукар Raptor, представлений 1996-го на мотор-шоу в Женеві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply