Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Китайський пікап за 2,5 тис. виходить на міжнародний ринок

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Китайський пікап за 2,5 тис. виходить на міжнародний ринок

Нещодавно компанія Ford, яка виробляє найпопулярніший у США і в світі пікап F-Series, заявила про намір випустити впродовж найближчих двох років і його електричну версію. Також вантажівка є в планах компанії Tesla, а стартапи Atlis і Rivian репрезентували свої захопливі новинки в сегменті «зелених» траків із наміром незабаром запустити їх у виробництво. Корпорація GM, за чутками, також готується електрифікувати свої пікапи, хоча поки що не оголосила про це офіційно.
В їхнє число прагне потрапити фірма Kaiyun Motors із китайської провінції Хебей, що спеціалізується на низькошвидкісних бюджетних електричних вантажівках. Її єдина модель Pickman, представлена 2015 року, продається в Китаї так само, як і Lifan C3.
Kaiyun уже придивляється до американського ринку. Журналісти Fox News дізналися від місцевого дистрибутора, що до кінця цього року Kaiyun планує реалізувати в США 10 тис. «пікменів». У Китаї базова версія цієї вантажівки коштує всього 2,5 тис. USD. Чому так дешево? Тому що машинка малесенька та примітивна: довжина становить 3 475 мм, колісна база — 2 315 мм. Проте, в її основі лежить міцна рама, хоча і дещо квола на вигляд, а на борт Pickman здатен узяти 500 кг при спорядженій масі автомобіля близько 800 кг. Потужність електродвигуна, що обертає задні колеса, — всього 4 кВт (5,4 к. с.). Батарея розміщена під кріслами водія й єдиного пасажира, в повністю зарядженому стані вона здатна забезпечити до 120 км пробігу. Максимальна швидкість — 45 км/год.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...