Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

Китайська безпілотна вантажівка пройшла тести і незабаром з’явиться на ринку

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Китайська безпілотна вантажівка пройшла тести і незабаром з’явиться на ринку

Перша безпілотна вантажівка китайського виробництва успішно пройшла тести, і тепер можна говорити про використання важкого безпілотного транспорту в Китайській Народній Республіці. «Розумна вантажівка» від Першого автомобільного заводу FAW Jiefang вміє розпізнавати перешкоди, знижувати швидкість, об’їжджати перешкоди і після цього прискорюватися. Вона також реагує на сигнали світлофора, віддалені команди та за потреби перемикається на режим адаптивного круїз-контролю.
Ху Ханьцзе, головний менеджер компанії, зазначає, що FAW Jiefang вдалося налагодити співпрацю по всьому виробничому ланцюжку: від розробки, виробництва, реалізації та післяпродажного обслуговування. Кооперація з іншими компаніями всередині сектора дозволить швидше розвивати галузь «розумних автомобілів».
Як очікують, комерціалізація «розумних вантажівок» від FAW Jiefang може відбутися 2018 року. Фахівці вважають, що майбутнє технологій автоматичного управління — саме за вантажівками, оскільки водії важкого транспорту більше схильні до перевтоми при поїздках. Впровадження технологій безпілотного водіння вантажівки дозволить скоротити операційні витрати.

До слова
Американська компанія Apple отримала ліцензію на випробування безпілотних автомобілів на дорогах Каліфорнії. Зазначається, що у виданих дозвільних документах вказані три гібридних автомобілі Lexus RX450h 2015 року випуску і шестеро водіїв-випробувачів. У грудні минулого року Apple опублікувала відкритий лист до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США. У ньому компанія офіційно підтвердила, що працює над створенням системи автопілоту для автомобілів, і закликала розробників такого обладнання об’єднати зусилля та ділитися накопиченим досвідом. Подробиці про систему автопілоту Apple поки що не розкриваються. Також нічого не уточнюється про план випробувань безпілотних автомобілів, що належать компанії. Раніше для тестування безпілотних технологій автомобіля Lexus RX450h 2015 року випуску використовувала і компанія Google.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply