Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Канівчанин перетворює радянські авто на шедеври

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

Канівчанин перетворює радянські авто на шедеври

В автомобільній колекції Ігора Сухобруса — півсотні власноруч складених автівок. Чоловік дає друге життя українському та радянському автопрому: «таврія-кабріолет», «волга-лімузин» і «бетменмобіль» — це далеко не весь перелік винаходів канівського умільця.

Для звичайних українців ці транспортні засоби — металобрухт, проте канівський умілець називає їх глиною для скульптора і створює шедеври. «Бетменмобіль» переробив із радянської «волги». Від неї залишився лише фірмовий знак виробника.
Першу автівку п. Сухобрус переобладнав 35 років тому. Тоді це був «запорожець». «Наш рідний лімузин, зроблений у Каневі — можна писати Made in Канів», — жартує винахідник. Чоловік переконаний: автомобілі, які випускаються в Україні, — не гірші за американські.
Зараз в автопарку чоловіка є кабріолети, лімузини, автопоїзди, причепи, всюдиходи. Загалом — з півсотні автівок. Донька жартує, що у дитинстві в неї іграшок не було, бо татко грався.
Найбільше п. Ігор пишається позашляховиком, створеним зі старого УАЗ. «Цей автомобіль може бути розвідувальний, може бути швидкий, тобто невелика десантна група має можливість перефарбувати його у зелений колір, і буде машина для наших розвідників», — переконаний майстер.

Яна Лимаренко, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply