Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Йде на експорт чергова партія українських танків

Автор:

|

Липень 08, 2016

|

Рубрика:

Йде на експорт чергова партія українських танків

oplot-2

Агенція «Інтерфакс-Україна» повідомила у п’ятницю, 8 липня, що у Харкові на державному підприємстві «Завод ім. Малишева» виробничники готуються передати замовнику з Таїланду чергову партію основних бойових танків (ОБТ) «Оплот».

Через російську агресію в 2014 році Україна вимушено призупинила ряд експортних контрактів військової техніки. Адже та, безперечно, більш потрібна у зоні бойових дій на Донбасі. Однак робилося все можливе, щоб не постраждав і експортний потенціал Вітчизни. І ось, як наголошує прес-служба підприємства, малишевці не лише успішно мобілізували власні зусилля, а й змогли налагодити і прискорити роботу суміжників, що постачають частини для комплектування.

Танк БМ «Оплот» прийнято на озброєння українською армією в травні 2009 року. За оцінками експертів він має один з найвищих коефіцієнтів технологічної складності серед нових бойових машин в світі – 80%. Оснащений сучасними системами захисту зв’язку і управління озброєнням, включаючи активну систему протидії високоточній зброї, приладами нічного бачення, дистанційно-керованим кулеметом. Контракт обсягом понад $ 200 млн на поставку в Таїланд 49 українських танків БМ «Оплот» нового покоління укладений в 2011 році.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...