Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Ілон Маск представив свої Tesla-новинки

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

Ілон Маск представив свої Tesla-новинки

У Каліфорнії американська компанія Tesla Motors офіційно представила свою першу електровантажівку Tesla Semi Truck. Крім цього, відбувся дебют нової моделі повнопривідного спорткару Tesla Roadster. Ілон Маск, засновник компанії, сам в’їхав на новій вантажівці в гігантський ангар, де тривала презентація.
У вантажівці для управління використовуються кілька сенсорних екранів, аналогічних до тих, що задіяні в автомобілях Tesla. Новинка отримала напівавтономну систему керування — в екстрених ситуаціях у вантажівці спрацьовує автоматична система гальмування, до того водієві допомагають кілька інтелектуальних систем.
Вантажівка отримала запас ходу в 800 км. А 30-хвилинного заряду буде досить, щоб подолати 650 км. До сотні Tesla Semi Truck здатний розганятися за п’ять секунд.


Другий продукт, який продемонстрував виробник, — оновлена версія Tesla Roadster. Запас ходу спорткару становить 1 тис. км, що більше, ніж у найбільш «довгограючої» Tesla model S 100D. При цьому, до сотні новинка розганяється менш, ніж за дві секунди. Максимальна швидкість, яку може розвивати електрокар, становить 400 км/годину. Вартість Tesla Roadster — 200 тис. USD.
До слова, школярі з усієї України розпочали флешмоб #ElonMuskDiscoverUkraine. Вони запрошують засновника SpaceX приїхати на фінал освітнього проекту «Відкривай Україну». Підлітки вважають, що вони схожі на п. Маска, в ідеї якого теж мало хто вірив, тому він став їхнім кумиром. Крім цього, що учасники акції прагнуть привернути увагу Ілона Маска, вони хочуть показати, що в українських підлітків виник запит отримати знання від людини, котра асоціюється зі змінами світового масштабу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply