Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Honda розробила автомобіль з автопілотом

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Honda розробила автомобіль з автопілотом

Acura RLX

На серійних автомобілях Honda технологія автопілоту буде реалізована вже до 2020 року. Зараз автопілот випробовують на моделі Acura RLX. Тестовий екземпляр обладнано камерами стеження за дорожньою розміткою, радарними датчиками та спеціальним маяком, що синхронізується з датчиком GPS.

Ця новинка вже проходить випробування в околицях Детройта, водій під час тестів на трасі повністю довірив управління автопілоту. Автомобіль самостійно прискорився та зумів перелаштуватися.
Система влаштована таким чином, що водій у будь-який момент може перебрати керування на себе. Крім Honda над серійним впровадженням автопілотів працює ще кілька виробників. Почати випуск міських самоврядних автомобілів планує й компанія Google. У цих машинах не буде навіть керма та педалей. Єдиними засобами управління автомобіля буде тільки кнопка «їхати — зупинитися». Зі світових автовиробників подібні технології представила компанія Volvo, яка розпочала тестування машин із системою автономного управління Drive Me. Також до 2017-го впровадити систему автоматичного управління автомобілем в пробці планує Ford, над автономними технологіями працюють Mercedes, BMW і низка інших автовиробників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply