Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Honda презентувала водневий автомобіль

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

Honda презентувала водневий автомобіль

Honda Clarity Fuel Cell

Компанія Honda в рамках Токійського автосалону презентувала новий водневий автомобіль під назвою Clarity Fuel Cell. Новинка позиціонується як спадкоємець водневого седана FCX Clarity. Електродвигун автівки працює на паливних елементах, які виробляють енергію в результаті реакції водню з киснем. Силові вузли в поєднанні з літій-іонною батареєю забезпечують миттєве прискорення, яке досягається за рахунок відсутності необхідності в перемиканні передач. Порівняно з моделлю FCX Clarity потужність нової силової установки підвищилася до 177 к. с.
Крім того, Honda Clarity Fuel Cell отримала спеціальний паливний бак, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. Це дає змогу їй проїхати близько 700 км без дозаправки. Новий автомобіль отримав спортивні бампери, світлодіодні фари та вентильовані передні крила. У салоні встановили шкіряні сидіння й оновлену мультимедійну систему. Там може з комфортом розміститься п’ятеро пасажирів.
Раніше представники Honda заявляли, що планують почати масове виробництво автомобілів на паливних елементах до 2020 року. Нова модель Clarity Fuel Cell надійде у продаж в Японії вже на початку 2016-го, дати старту продажів у Європі та США ще невідомі. Нагадаємо, що першим водневим автомобілем Honda став седан FCX, який випустили 2008 року. Незважаючи на великі капіталовкладення, успіху він так і не домігся.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply