Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Футуристичний Chevrolet

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Футуристичний Chevrolet

Chapparal 2X Vision Gran Turismo

У межах автосалону в Лос-Анджелесі компанія Chevrolet представила новий футуристичний гоночний автомобіль, який відстоюватиме честь марки у віртуальних перегонах Gran Turismo 6 для ігрової консолі PlayStation. Названий Chapparal 2X Vision Gran Turismo, незвичайний болід створили як данину поваги до плідної співпраці марки Chevrolet і гоночної команди Chapparal Racing, що розпочалася більш як 45 років тому.

Chapparal 2X, побудований на шасі з композитних матеріалів, має вкрай аеродинамічний кузов: задля кращої обтічності пілот у кабіні не сидить, а буквально лежить на животі, витягнувшись уздовж.
Оскільки модель існуватиме тільки у відеогрі, інженери дали волю власній уяві: урухомлюється Chapparal 2X силовою установкою на основі системи лазерів, концепцію якої творці вигадали, надивившись на фантастичні зорельоти, що борознять простори Всесвіту.
Лазерні промені розташованої по центру машини установки генерують ударну хвилю, яка й створює колосальну тягу: потужність досягає 900 кінських сил, які розганяють болід до першої сотні за 1,5 секунди, а максимальна швидкість складає 386 км на годину.
За словами Клея Діна, виконавчого директора General Motors, відповідального за прогресивний дизайн, цей концепт має показати, що інженери Chevrolet «не бояться відмовлятися від стандартних технічних рішень і досліджувати технології майбутнього».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...