Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Ford сам розпізнаватиме дорожні знаки

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Ford сам розпізнаватиме дорожні знаки

Intelligent Speed Limiter

Компанія Ford заявила, що знайшла, як раду на любителів швидкості, котрі активно тиснуть на педаль газу і не звертають уваги на знаки, коли бачать пряму дорогу. Це — автомобіль, який самостійно зчитує інформацію з дорожніх знаків і автоматично скидає швидкість.

Нову версію автомобіля S-Max оснащено технологією, яка сканує дорожні знаки та регулює подачу пального у двигун, допомагаючи водієві залишатися в межах дозволеної швидкості й уникати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Система під назвою Intelligent Speed Limiter була репрезентована європейським представництвом Ford у Німеччині. Повідомляється, що технологія буде доступна автовласникам по всьому світу.
S-Max регулює швидкість руху автомобіля, орієнтуючись на звичайні дорожні знаки. Особливістю цієї технології є те, що для скидання швидкості не використовуються гальма. «Система плавно контролює крутний момент двигуна шляхом електронного регулювання подачі палива», — ідеться в прес-релізі компанії. Однак у шибайголів усе ще залишається поле для маневру. За словами Ford, систему можна тимчасово відімкнути, просто натиснувши на гашетку.
Нова технологія є черговим кроком Ford на шляху до самокерованого або, як його ще називають, автономного, автомобіля. Незважаючи на великі досягнення в цій галузі, безпілотні автомобілі все ще не є доступні для пересічних водіїв. Volvo, наприклад, пообіцяла випустити безпілотники на дороги Швеції тільки 2017-го.
Із безпілотними автомобілями також експериментують такі технологічні компанії, як Google. Нещодавно стало відомо, що пошуковий гігант запатентував подушки безпеки для пішоходів, а Tesla готує для своїх електрокарів автопілот. Очікується, що Model S стане самоврядною протягом кількох найближчих місяців.

Олександр Шалупіна, Vectornews

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply