Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Ford простежить за «мертвими» зонами

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Ford простежить за «мертвими» зонами

Автогігант Ford позиціонує свіжу модель Kuga як «розумний» кросовер. Авто й справді отримало багато передових систем. До складу оновленого компактного SUV включено мультимедійну систему Ford SYNC, яка підтримує російськомовне голосове управління. Вона керує Mp3-плеєром і можливостями телефону, читаючи вголос sms або набираючи номер абонента з телефонної книги.

Для посилення безпеки управління в новий кросовер додали вже досить популярні системи стеження за «мертвими зонами» BLIS, розпізнавання рівня втомленості водія й індикатори мимовільного перетину суцільної розмітки. За допомогою світлових індикаторів, вбудованих у бічні дзеркала, BLIS інформує про наявність інших авто в зоні, яка є недоступна для огляду водія. Автомобіль може розрізняти ознаки втоми водія та запобігати його засинанню за кермом. Завдяки системі Active City Stop смарт-кросовер може зупинитися на швидкості до 10 км/год. при небезпечній близькості перешкоди.
Оглядачі називають ще кілька приємних функцій Kuga, які можуть зробити життя водія простішим. Крім того, це – активна допомога при паркуванні та hands free багажник. Так, багажник нового Kuga можна відчиняти та зачиняти без допомоги рук, просто провівши ногою під заднім бампером. Аналогічну технологію раніше вже застосував Volkswagen.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply