Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Ford покаже тюнінгові «Мустанґи»

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Ford покаже тюнінгові «Мустанґи»

На майбутнє тюнінг-шоу SEMA компанія Ford привезе чотири доопрацьовані версії «Мустанґа», побудовані спільно з як із незалежними дизайнерами, так і з відомими ательє й навіть автомобільними журналами. Так, фірма Ringbrothers підготувала для купе Mustang GT карбоновий аеродинамічний обвіс, великі колісні диски, спеціальне оформлення кузова водоемульсійною фарбою, модернізовану підвіску, значно потужніші гальма Baer і механічний нагнітач, який установили на п’ятилітрову «вісімку». Те, наскільки змінилася віддача агрегату, не уточнюється.

Компанія Stitchcraft привезе на шоу SEMA тюнінговий кабріолет Mustang, споруджений на базі версії з 3,7-літровим шестициліндровим мотором. Автомобіль оснастили системою закису азоту, обвісом кузова від 3dCarbon, спортивною підвіскою Hotchkis, гальмами Wilwood і новою випускною системою, підготовленою фірмою FlowMaster.
Третій варіант «Мустанґа» розроблявся фірмами Autosport Dynamics і RTR спільно з виробником автомобільних поліролів Mothers. Компанії збільшили віддачу 402-сильного двигуна V8 до 650 кінських сил, встановили додаткові карбонові аеродинамічні елементи й трекову підвіску, а також переробили салон купе.
Ще один автомобіль підготувала фірма DSO Eyewear, що займається випуском окулярів. Mustang отримав обважування 3dCarbon, підвіску Eibach, гальма Brembo та механічний нагнітач Whipple, що підвищив потужність п’ятилітрової «вісімки» до 750 кінських сил. Крім «Мустанґів», на шоу SEMA компанія Ford також привезе п’ять тюнінгових «Фокусів».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...