Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Електромобіль, надрукований на 3D-принтері

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Електромобіль, надрукований на 3D-принтері

Local Motors Rally Fighter

Досвід канадського інженера Джима Кора, котрий виготовив за допомогою 3D-принтера гібридну машину Urbee 2, вирішили повторити фахівці компанії Local Motors, створеної на базі незалежного інтернет-співтовариства дизайнерів-споживачів. У вересні ц. р. вони обіцяють представити на Міжнародній виставці виробничих технологій у Чикаґо свою версію надрукованого на 3D-принтері електрокара.

Основною перевагою 3D-друку вважається гнучкість, оскільки для створення різних частин використовується один і той же верстат, тож внести в дизайн зміни – набагато простіше. На це й розраховують фахівці Local Motors, котрі очікують, що потенційні клієнти також зроблять свій внесок у розробку дизайну електрокара. Компанія вже має досвід створення автомобіля з урахуванням побажань клієнтів: на аналогічній виставці 2012-го фахівці з Local Motors представили позашляховик Rally Fighter, зібравши його всього за шість днів. Щоправда, він не мав жодного стосунку до 3D-друку.
Для створення електрокара компанія має намір використовувати спеціальний верстат, який може роздруковувати предмет, як звичайний 3D-принтер, і водночас видаляти непотрібний матеріал, аби надати деталям точнішої форми. Представники Local Motors заявляють, що машина буде призначена для міських транспортних потреб Чикаґо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...