Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Екскаватори-амфібії

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

Екскаватори-амфібії

Waterking

Компанія Waterking B.V. випускає плаваючі гусеничні екскаватори, здатні працювати на заболоченій місцевості, зберігаючи цілісність ґрунту. Waterking B.V. працює на ринку вже 20 років. На її частку припадає понад 75 % усіх гідротехнічних робіт у Німеччині та Нідерландах. При цьому зберігається головна мета — підтримання в належному стані природного комплексу болотистих територій. Одним із напрямків Waterking BV є здача спеціальної техніки в оренду. Це — земноводні екскаваторні машини — екскаватори-амфібії, які випускаються під маркою Waterking.

Основа плавучих «землекопів» — спеціальні понтони, встановлені всередині гусениць. Ці понтони мають більший повітряний простір, вони – ширші, що забезпечує кращу стабільність на воді, ніж у продукції фірм-конкурентів. Важливо, що за допомогою гідравліки ширина екскаватора може змінюватися, що забезпечує зручність його транспортування. Так, у моделі WK80 завдовжки 9,09 м і заввишки 3,29 м — найменшої в лінійці екскаваторів-амфібій — ширина варіюється від 3,2 до 4,25 м.
Однією з особливостей екскаваторів-амфібій є те, що вони не порушують ґрунтового покриву. Так, тиск на ґрунт у них становить усього 0,110 г на кв. см, що повністю задовольняє міжнародні екологічні стандарти. І це притому, що експлуатаційна маса тієї ж моделі WK 80 чимала — 15 т. Ця модель оснащується 3,3-літровим турбодизелем 4TN98-Z WDB8, який розвиває 2000 об/хв. при 55 к. с. Довжина стріли — 4,5 м, а руків’я — 3 м. Це дає екскаватору максимальну глибину копання 5,87 м, причому вертикальна глибина копання сягає 4,79 м. Машина може комплектуватися ковшами різного об’єму: від 200 до 400 л. Слід зазначити, що при експлуатації екскаватори-амфібії Waterking потребують мінімальних витрат. Так, наприклад, приводні ланцюги розраховані на 5 тис. мотогодин роботи в заболоченій місцевості.

Юрій Гоголєв, «Комерційні автомобілі»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply