Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Chevrolet створив водневий позашляховик для Армії США

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Chevrolet створив водневий позашляховик для Армії США

Colorado ZH2

У США розробили новий військовий позашляховик з водневими паливними елементами. Автомобіль Colorado ZH2 створила компанія Chevrolet на замовлення Інженерного центру з досліджень і розробки автобронетанкової техніки армії США. 2017 року американські військові розпочнуть польові випробування нової машини.
Армія США використовує кілька типів позашляховиків, які мають кілька загальних недоліків. Одним із головних військові називають відносну гучність машин — роботу двигунів внутрішнього згоряння чути здалеку. Крім цього, ремонт і технічне обслуговування автомобілів вимагають спеціального обладнання.
Тому Chevrolet створила Colorado ZH2 тихим. Він буде переміщатися за допомогою електродвигунів, що живляться від водневих паливних елементів, а деякі поломки, в т. ч. несправність паливних елементів, можна буде усунути навіть у дорозі.
До переваг водневого позашляховика розробник і військові віднесли можливість під’єднання його до загальної електромережі польового табору чи аванпосту. Colorado ZH2 може видавати потужність до 25 кВт в усталеному режимі і до 50 кВт — у піковому.
Продуктом роботи водневих елементів є вода. Її можна буде використовувати, наприклад, для миття, а після додавання солей — для пиття. Новий позашляховик розроблений на основі звичайних автомобілів родини Colorado. Ці машини продаються в Штатах із бензиновими атмосферними і турбінними двигунами об’ємом від 2,5 до 3,6 л.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply