Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Безпілотні вантажівки

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Безпілотні вантажівки

Daimler Trucks

Тижневик «Міст» уже писав про безпілотні автомобілі, які поступово впроваджуються у світову автопромисловість. Для таких транспортних засобів водій — необов’язковий, він може лише спостерігати за процесом їзди і лише в крайньому випадку взятися за кермо. Автономні автомобілі найчастіше керуються комп’ютером, який чітко виконує всі необхідні дії.
Тепер дійшла черга й до безпілотних вантажівках. У життя вже втілено найбільший проект із дослідження можливостей автономного вантажного транспорту, який проходить на трасі Route 83. Шосе, де проходять випробування безпілотних фур, з’єднує Мексику та Канаду через США. У майбутньому самоврядні вантажівки зможуть за допомогою такого транспортного коридору доставляти вантажі різного призначення, в основному, для населення, на тривалі відстані.
Добре в таких машинах те, що вони містять людський чинник, а управляються, в основному, комп’ютером. Тобто, ситуацій, коли водій заснув за кермом або через втому неуважний на дорозі, не буде. Варто зазначити, що в США поступово відбувається легалізація автономного виду транспорту на дорогах громадського користування. Зовсім нещодавно рішення про видачу ліцензії для компанії Daimler Trucks на використання автономної вантажівки ухвалив штат Невада.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply