Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Автомобілі спілкуватимуться між собою

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Автомобілі спілкуватимуться між собою

Компанія Toyota розпочала випробування систем комунікації автомобілів один з одним і об’єктами інфраструктури. Зараз відбуваються тести на новому полігоні виробника в Японії, що займає в префектурі Сіцуока площу 3,5 га.

За словами представників Toyota, нові системи дадуть змогу зменшити кількість аварій, які відбуваються через те, що водій не зупинився на червоний сигнал світлофора, а також не помітив у сліпих зонах іншої машини або пішохода, який переходить вулицю. Інформацію про події на дорозі автомобілі зможуть передавати один одному, завдяки чому електроніка отримає можливість заздалегідь попередити водія про небезпечні ситуації на маршруті.
Нові системи Toyota вже можуть попереджати водія про пішоходів звуковим сигналом і відповідним зображенням на екрані панелі приладів. На перехрестях про автівки, що наближаються та яких не видно водієві, електроніка сповістить стрілкою на дисплеї, що відображає напрямок руху автомобіля. У разі ігнорування червоного сигналу світлофора про нього нагадає електронний жіночий голос. На шляхах загального користування випробування систем комунікації автомобілів Toyota розпочне 2014 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply