Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Автомобілі року

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Автомобілі року

На Північноамериканському автосалоні в Детройті автомобілем року в класі легкових машин став Hyundai Elantra (на фото), обійшовши фіналістів у цій підгрупі — Ford Focus і Volkswagen Passat. Особливо було відзначено компактність Hyundai Elantra, головною перевагою якої є мінімальне споживання бензину: середні витрати складають сім літрів на 100 км. У сегменті компактних і економічних автомобілів Elantra може позмагатися з такими гігантами, як Honda й Toyota.

У нової Elantra Limited на центральній консолі вмонтовано семидюймовий сенсорний екран, на якому розміщені елементи управління навіґацією й аудіо з подальшою інтеґрацією iPod. Завдяки XM NavTraffic і NavWeather водій може отримувати інформацію про корки, погоду, вартість акцій і спортивні результати. Для пасажирів зад­ньої частини салону також передбачена можливість підігріву сидінь.

Із-поміж позашляховиків переможцем був названий Land Rover Range Rover Evoque. У трійці фіналістів також фігурували BMW X3 та Honda CR-V.

Найкращий автомобіль року вибирають таємним голосуванням приблизно 50 журналістів, які пишуть про автомобільний ринок. Міжнародний Північно­американський автосалон, який 2012 року проходить уже 24-й раз, триватиме до 23 січня. Нагадаємо, що торік автомобілем року в класі легковиків став гібрид Chevrolet Volt 2011 року, здатний подолати близько 60 км на електричному ходу від батарей. Серед позашляховиків найкращим авто названо останню версію Ford Explorer.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...