Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Автомобілем Tesla вже можна керувати навіть силою думки

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

Автомобілем Tesla вже можна керувати навіть силою думки

Tesla Model S P85D

Група ентузіастів із Каліфорнії зробила пристрій, який дозволяє керувати автомобілем Tesla Model S 85D 2015 року випуску силою думки. Кейсі Спенсер, Лоренсо Каоїле, Вівека Вінодха й Абенезер Мемо допрацювали Tesla Model S 85D для участі машини в конкурсі Cal Hacks. Програма, яку застосували винахідники, перетворює сигнали діяльності мозку в певні команди.
Пройшовши через цифрову обробку, вони керують кустарними виконавчими елементами, встановленими на педалях і на рульовому колесі автомобіля. Для команди руху людині потрібно напружити праву ногу, немов вона натискає на педаль авто, «зупинка» — рух лівою ногою. Керування рульовим колесом влаштоване інакше. На голові людини встановлено спеціальний гіроскоп, який повертає кермо, коли голова водія повертається праворуч або ліворуч.
Заради безпеки встановлено екстрений сигнал гальмування, який спрацьовує в тому випадку, коли не спрацьовують якісь системи. Для управління рухом водій також має тримати натиснутою спеціальну кнопку, відпустивши яку спрацьовує гальмування. Також під педаллю газу міститься блок твердого тіла, що не дозволяє «втопити цю педаль у підлогу». Крім того, можна зупинити автомобіль, вирвавши всі дроти, що ведуть до педалей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...