Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Автомобіль із конопель

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Автомобіль із конопель

Kestrel

Канадська компанія Motive Industries Inc. заявила, що створила найбільш «зелений» автомобіль у світі. Особливість новинки полягає в тому, що її кузов виконано із конопель, які вирощують у країні у промислових масштабах. Виробники планують ввести електричний гетчбек Kestrel у масове виробництво.

При створенні матеріалу для облицювання Kestrel стебла конопель пресували, а потім заливали біополімером. Біокомпозит, що вийшов у підсумку, – такий же гнучкий і міцний, як і вуглецеве волокно, із якого роблять корпуси спорткарів. Автомобіль із конопель вийшов дуже легким — важить трохи більше за тонну. Він майже не забруднює навколишнього середовища. Максимальна швидкість гетчбека складає 90 км/год., а при повній зарядці батарей він може їхати 160 км/год.
Наразі більше нічого не відомо про технічні характеристики новинки та її собівартість. Розробники кажуть, що коноплі можуть стати екологічним рішенням для автомобільної сфери. Ця сировина використовується для медичної, паливної, текстильної, паперової, будівельної й інших галузей, а також для виробництва грубого рослинного волокна (пенька).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply