Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Автомобіль-гвинтокрил

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Автомобіль-гвинтокрил

Нідерландські винахідники створили власне летюче авто Helicycle Pal-V, що не потребує крил для пересування повітрям. Так званий геліцикл – це триколісна капсула з двома посадочними місцями, чималим хвостом і гвинтом, що нагадує вертолітний. Хвіст і гвинт, до речі, можуть складатися. 

Побудований Helicycle Pal-V з алюмінію, титану й карбону. Наразі не уточнюється, за рахунок чого специфічний транспортний засіб пересувається по землі, але його творці похвалилися деякими технічними характеристиками. Так, на поверхні Helicycle Pal-V прискорюється до 100 км/год. за вісім секунд. Однієї заправки йому вистачить, аби проїхати близько 1,3 тис. км, а пролетіти на тому ж запасі пального він може близько 350 км. Розробники впевнені, що на світі немає аналогів до Helicycle Pal-V, і розраховують на стійкий попит. За деякими даними, у виробника вже є список потенційних покупців, яких не відлякує навіть висока ціна – 295 тис. USD.
Правду кажучи, інші розробки — й американські, і європейські — справді серйозно відрізняються від нідерландського геліцикла. Наприклад, сертифікована для продажу в США Terrafugia Transition є істотно більша, але головний чинник, що збільшує розміри летючого автомобіля — це складені крила. Крім того, творці Transition стверджують, що для зльоту та посадки краще використовувати не звичайні шосе, а повноцінні злітні смуги летовищ. Helicycle Pal-V же позбавлена всіх цих недоліків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply