Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Автомобіль борця зі зомбі

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

Автомобіль борця зі зомбі

Корейський автовиробник Hyundai створив нестандартну версію свого асиметричного гетчбека Veloster, перетворивши автомашину на транспорт винищувача зомбі. Hyundai Veloster Zombie Survival обладнано бензопилами, вогнеметом і електромагнітною гарматою, яка метає стріли, а замість підставок для кави в салоні — тримачі для мачете. Публіці автомобіль представлять на виставці Comic-Con International у Сан-Дієґо 17 липня.

Повідомляється, що машина була розроблена в тюнинговому бюро Galpin Auto Sports за безпосередньої участі Роберта Кіркмана, автора серії коміксів «І мертві підуть». Прожектори й фари автомобіля захищено сталевою сіткою, а на капоті встановили кріплення для мішків із піском.
Варто зазначити, що це – уже другий досвід корейців зі створення машини для вбивства зомбі. Торік базою для моделі стала Elantra, яка з тріумфом проїздила профільними шоу весь рік. Цьогоріч тему вирішили продовжити: у Сан-Дієґо не тільки покажуть чергову версію Zombie Survival авто, а й дозволять усім охочим створити власну — за допомогою мобільного додатку з ресурсу Walkingdeadchopshop. Потім буде проведено конкурс і переможця реалізують у залізі для жовтневого Comic-Con, що відбудеться в Нью-Йорку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply