Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

«АвтоКрАЗ» створив принципово новий автомобіль

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

«АвтоКрАЗ» створив принципово новий автомобіль

Кременчуцький автомобільний завод представив нову модель — автотрактор МЕЗ-330. Новинку виготовили на базі вже відомого КрАЗ-6322, але автотрактор може виконувати як транспортні, так і польові роботи. Автомашина створена в єдиному екземплярі, але якщо буде інтерес до такої техніки, то його поставлять на серійне виробництво.
Виробники показали автотрактор МЕЗ-330 зі встановленим кузовом для розкидання добрив, а також можливістю установки плугів та іншого навісного сільгоспобладнання. Базовий КрАЗ-6322 забезпечений валом відбору потужності, додаткового навішуванням під плуг тощо і може виконувати масу сільгоспробіт. Наприклад, такий КрАЗ цілком може працювати з п’ятикорпусним плугом, сіяти, вносити добрива, обприскувати тощо. Запас міцності КрАЗа і його прохідність дозволяють зробити з нього агровантажівку.
Вартість КрАЗ-6322 МЕЗ-330 становить 73,8 тис. USD без урахування кузова. Вартість розкидача твердих добрив — ще 200 тис. грн. На ринку він буде конкурувати з іноземними Fendt 936, Massey Ferguson 7926 та українським ХТЗ-17221.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply