Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Автогіганти об’єднуються заради екології

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Автогіганти об’єднуються заради екології

Три світових автогіганти вирішили об’єднати свої потенціали для спільного створення автомобілів, що працюють від паливних елементів, які вийдуть на ринок 2017 року. Таке рішення може стати першим серйозним кроком у переході на технології спалювання пального з нульовими викидами.

Daimler, Ford і Nissan заявили, що їхній новий альянс повинен стати чітким сигналом для розробників, чиновників і всієї автоіндустрії про схвалення подальшого розвитку цієї технології по всьому світу. «Ми вважаємо, що ніколи не були такі близькі до досягнення прориву у сфері виробництва автомобілів на паливних елементах, як зараз, завдяки цьому партнерству», — зазначив Томас Вебер, голова відділу досліджень і розробок Daimler.
Автомобілі на паливних елементах переміщаються суто завдяки електриці, точно так само, як авто, які працюють від акумуляторної батареї, на кшталт Nissan Leaf. При цьому такі машини проходять більші відстані, а заправляються всього за кілька хвилин, аналогічно до автівок із двигунами внутрішнього згоряння. В основі інновації лежить процес перетворення стисненого газу на електрику за допомогою кисню. Як викиди при використанні такої технології залишається лише водяна пара.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply