Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Янукович має подати у відставку!

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Янукович має подати у відставку!

Народ України взяв долю своєї нації у свої руки. Він рішуче відкинув корумпований і жорстокий режим проросійського президента Віктора Януковича. Він витримав насильства й погрози. Він зазнав жорстоких убивств. Він змужнів. Він стоїть разом.
Український народ згуртувався для тієї держави, яка бореться з корупцією, а не тої, яка дозволяє її. Український народ згуртувався для держави, яка заперечує насильство, не тої, яка увічнює його. Український народ стоїть разом для держави, яка шанує людську гідність, а не для тієї, яка принижує її. Український народ стоїть разом за «владу народу, волю народу й для народу». Він стоїть за Народні Ради. Український конґресовий комітет Америки стоїть із ним.
До нашого членства: ваша праця й відданість свободі є великою підтримкою для нас. Ми не будемо відступати. Наша позиція залишається незмінною. Янукович мусить піти у відставку!
Сьогодні ми просимо вас подвоїти ваші зусилля на підтримку українського народу:
* демонстрації повинні тривати;
* акції електронних листів, що підтримують Народні Ради України, народне самоврядування, які визволяють все більше й більше України, повинні продовжуватися;
* необхідно надалі вимагати санкції проти уряду України;
* усі засоби масової інформації на підтримку Народних Рад мають бути розширені;
* злочинці повинні бути притягнуті до відповідальності.
Український народ заслуговує на це! Разом ми — сила! Разом — до перемоги! Слава Україні!
Український конґресовий комітет Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply