Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Якщо сьогодні Табачника не звільнити, завтра український гуманітарний сектор поглине Росія

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Якщо сьогодні Табачника не звільнити,  завтра український гуманітарний сектор поглине Росія

Дії міністра освіти й науки Дмитра Табачника набувають усе більш загрозливих форм. Кожен його наступний крок спрямований на руйнування українського гуманітарного простору та нищення української системи цінностей.

Нівелювання статусу державної мови у вищій освіті шляхом перетворення її на вибіркову в певних дисциплінах, зменшення годин на заняття українською мовою в школі, повернення до рудиментів радянської епохи, зокрема запровадження гри «Зірниця», і, нарешті, проведення спільно з посольством Російської Федерації історичної олімпіади з тематики «1812 рік і Україна» підтверджують те, що Табачник виконує вказівку керівництва іншої держави з метою знищення освітнього та культурного простору України.

Це, зокрема, підтверджує лист Міністерства освіти й науки щодо проведення в школах уже згаданої олімпіади про подію 1812 року, яка офіційним документом іменується не інакше, як «вітчизняною війною», а також наголошує на тому, що олімпіада має сприяти поширенню та поглибленню знань про єдиний культурний, історичний і науковий україно-російський простір.

Виходячи з усього вищесказаного ми закликаємо президента України Віктора Януковича звернути увагу на те, що неприпустимо, коли нібито український держслужбовець, а п. Табачник наразі ним залишається, виконує розпорядження лідерів інших держав і іґнорує позицію керівництва України.

Президент України повинен терміново звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти, науки, молоді та спорту як особу, що вдається до посадових правопорушень і яка своїми діями становить загрозу національній безпеці України.

Це — всенаціональна справа, тому студентство, науковці, батьки, керівники шкіл, батьківські комітети, учительські профспілки повинні також сказати своє слово: «Геть Табачника!» — і запитати: «Хто, як не ми?», щоби дати відчути п. Табачнику, що він не може залишатися на посаді міністра. Громадські рухи повинні негайно мобілізувати свої сили й не допустити руйнування освітньої системи в Україні. Головне — не мовчати!

Стефан Романів, лідер Організації українських націоналістів (бандерівців)

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply