Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Вимaгaємо нового cтaрту у ВРУ зa критеріями чеcноcті тa пошaни до Богa, Укрaїни й нaроду!

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Вимaгaємо нового cтaрту у ВРУ зa критеріями чеcноcті тa пошaни до Богa, Укрaїни й нaроду!

Чесність, правдомовність, дотримання слова, не зловживання депутатськими повноваженнями: такі критерії ставив до кандидатів Провід ОУН(б) перед виборами до Верховної Ради України (ВРУ).
Провід ОУН(б) закликав виборців зважено підійти до оцінки кандидатів, змінити систему влади, зламати хребет брехні, припинити зловживання владою, зупинити корупцію, викривати навіть найменші порушення.
Необхідно припинити «скакання» з однієї партії до другої, з однієї фракції до іншої. У нормальних парламентах світу цього немає, і такі тенденції не толеруються.
Почалася робота ВРУ VII скликання. Відтепер депутати мають дати відповіді не словами, а ділом. Вони мають зрозуміти, що є відповідальними перед виборцями, і на цьому новому старті треба виробити чіткі та ясні рамки роботи й стандартів. За те відповідають депутати й за тим має слідкувати народ, якщо ми хочемо досягнути нових стандартів, то мусимо цього вимагати, обстоювати, а порушників – не толерувати.
Провід ОУН (б) пропонував і підтримував підписання присяги й оприлюднення списку обіцянок перед виборами, бо це мало би бути показником того, чи можна цій людині довіряти. Оцінюємо позитивно події у ВРУ, які показали двом депутатам, що зламали передвиборну присягу, — толерування зрадників не буде. Така постава має стати початком, показником нової форми дії й бути сильною пересторогою для всіх депутатів: світ на вас дивиться, виборці від вас вимагають чесності, а найважливіше — не можна безкарно ламати присягу перед Богом і Україною.
Згідно з Конституцією, мова роботи в стінах парламенту має бути державна — українська. Перший виступ нового спікера російською мовою є доказом того, що дехто не розуміє, що це таке — служити народові, служити державі, у якій депутат живе. Усі державні чиновники повинні спілкуватися виключно державною українською мовою. Провід ОУН(б) завжди підтримує позиції та ствердження української мови як єдиної державної.
Закликаємо депутатів зрозуміти, що народ вас обрав і народ вимагає від тих, які є на боці правди та чесності, не дозволяти іншим депутатам легковажити своїми обіцянками або ламати присягу, яку вони склали. Вимагаймо нового старту у ВРУ, без брехунів, зрадників і корупціонерів.
Провід ОУН (б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...