Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Відкритий лист боксерській громадськості про поведінку Дерека Чісори

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Відкритий лист боксерській громадськості  про поведінку Дерека Чісори

Любі друзі! Я шокований і глибоко обурений діями Дерека Чісори та його команди минулого тижня. Мені сумно від продемонстрованої Дереком Чісорою неповаги до такого виду спорту, як бокс загалом, і до чемпіона світу Віталія Кличка, зокрема на зважуванні й під час самого вечора боксу.

Але ще більш соромно й принизливо те, що він учинив на прес-конференції після бою. У присутності журналістів з усього світу п. Чісора побився з Адамом Бутом, тренером Девіда Хея, і з самим Девідом Хеєм. При цьому Дерек, нітрохи не соромлячись представників преси, кілька разів голосно пообіцяв «пристрелити Девіда Хея».

Усі великі чемпіони минулого намагалися надати боксові іміджу спорту, у якому присутня взаємоповага та визнання очевидних заслуг, і це слугувало гарним прикладом для молоді всього світу. Але та поведінка, якої дотримується п. Чісора, зводить нанівець усю важку працю колишніх чемпіонів і вчить неповаги як до самого спорту, так і до інших аспектів життя в цілому.

До такої поведінки ніколи не повинно бути терпимості з боку промоутерів, засобів масової інформації, інших боксерів і шанувальників боксу. Це повинно припинятися, інакше бокс швидко скотиться в безодню! Я просто хотів поділитися своїми почуттями та думками з вами й сподіваюся, що буде вжито заходів, які продемонструють світові, що бокс не потерпить такої поведінки.

Із повагою Володимир Кличко

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply