Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

УККА — співавтором листа до президента Обами

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

УККА — співавтором листа до президента Обами

УККА

Після численних перемовин із Американським єврейським комітетом, Український конґресовий комітет Америки (УККА), централя більше 1 млн. американців українського походження, започаткували працю над спільним листом, аби разом із іншими етнічними організаціями наголосити, що існує небезпека не тільки для Сполучених Штатів Америки, але й для всього демократичного світу, якщо й надалі триватиме аґресія з боку Російської Федерації (РФ) й її голос щодо територіальної цілісності України. Лист, адресований президентові Бараку Обамі, підкреслює віру, що «Сполучені Штати Америки стануть в обороні прав України й інших країн у реґіоні, щоб вони жили вільно від небажаних зовнішніх втручань та змогли захистити свій суверенітет і незалежність».
Спільний лист, який був підтриманий і підписаний посадовими особами 13 крайових організацій, серед яких: Американський єврейський комітет; Вірменська асамблея Америки, Білорусько-американська асоціація, Чехо-Словацька крайова рада Америки, Естонсько-американський крайовий комітет, Грузинська асоціація в Сполучених Штатах, Угорсько-американська коаліція, Об’єднаний балтійсько-американський крайовий комітет, Литовсько-американська громада, Польський американський конґрес, Словацька ліґа Америки й Український конґресовий комітет Америки.
Сторони, які підписали цей лист, також закликали президента розглянути додаткові заходи щодо підтримки України з боку США, у формі додаткової фінансової допомоги, оборонної військової техніки та введення багатосторонних санкцій проти РФ за її становище щодо України.
Оскільки ситуація в Україні залишається критичною, українська громада США, разом із іншими етнічними громадами, стоять твердо у своїй підтримці Україні й закликають США визнати кризу в реґіоні та зміцнити свою підтримку незалежності та територіальної цілісности України.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply