Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

Шановні провідники українських громадських організацій і ЗМІ в Торонто!

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Шановні провідники українських громадських організацій і ЗМІ в Торонто!

Конґрес українців Канади

Зараз, коли відділ Конґресу українців Канади у Торонто (КУК-Торонто) робить усе, щоб зміцнити місцеве українське громадське життя та підтримати своїх братів і сестер у захисті від російської аґресії нашої духовної Батьківщини — України, з’явилися сили, які намагаються підірвати авторитет КУК-Торонто та дестабілізувати українське громадське життя, поширюючи відверту брехню та дезінформацію, зокрема стосовно допомоги для України.
Цим листом хочемо наголосити, що КУК-Торонто та його складові організації вже понад сім десятиліть невтомно працюють для просування в Канаді та в світі наших спільних інтересів. Однією з характерних рис нашого громадського життя є його відкритість і прозорість, насамперед щодо фінансових звітів, які перевіряють відповідні, незалежні від Конґресу, комітети з аудиту. Такий підхід до праці допоміг нам сформувати найсильнішу українську громаду в світі, яка тепер як ніколи має бути об’єднаною та сильною.
Ми настійно рекомендуємо вам дистанціюватися від будь-яких провокацій та не надавати в своїх засобах масової інформації (ЗМІ) трибуну провокаторам. Ми повинні продовжувати працювати разом і отримувати задоволення від зробленого та від довіри нашого об’єднаного співтовариства в усій Канаді.
Цього року ми відзначаємо 125-ту річницю поселення українців у Канаді та 25-ту річницю Незалежності України. Тож давайте і далі спиратися на наш довголітній успішний досвід та ще з більшим завзяттям працювати над втіленням у життя нашої важливої місії.
Якщо у вас є якась інформація на цю тему або виникнуть якісь запитання, голова та представники Екзекутиви КУК-Торонто з приємністю з вами зустрінуться.
Із повагою,
Тарас Багрій, голова КУК-Торонто

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...