Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 28, 2020

П’ятирічний Максим потребує вашої допомоги

Автор:

|

Січень 29, 2020

|

Рубрика:

П’ятирічний Максим потребує вашої допомоги
Children’s Hospital у Сент-Луїсі

На п’ятирічного Максима Атаманюка з Івано-Франківщини 16 березня ц. р. чекає операція Selective Dorsal Rhizotomy Surgery. Дитина народилася в 30 тижнів, вагою 1 320 г, з вадою серця та з ушкодженням хребта. Хлопчик гарно розвивається, хоч донедавна не міг ходити. Зараз після інтенсивної терапії в Україні Максим ходить за допомогою спеціальних милиць. Для подальших великих поступів йому може допомогти тільки ця операція, яку не роблять ні в Україні, ні в Європі.
Children’s Hospital у Сент-Луїсі (штат Міссурі) може перевести таку операцію. Там вважають, що Максим є ідеальним кандидатом і передбачає, що після операції хлопчикові буде легше рухатися, спастичність буде знижена назавжди, рівновага покращиться, а після додаткової ортопедичної операції і терапії Максим зможе ходити сам.
Кошторис на один місяць лікування в лікарні, що передбачає вище згадані операції, оплату лікарів та лікарні, фізіотерапію й інші необхідні видатки, становить $56,036.00. Родина з допомогою парафії та сестрицтва при Українській католицькій церкві Св. Йосафата в Трентоні та Злученого українського американського допомогового комфтету (ЗУАДК) зібрала ці кошти. Водночас ЗУАДК звертається до жертводавців із проханням допомогти цій родині з додатковим медичним лікуванням, терапією, ліками, приладами, з перелетом у США, побутом і харчуванням в Америці тощо. Наша організація передасть усі зібрані кошти батькам для лікування Максима. Про збірку прозвітують у пресі.
Пожертви можна надсилати чеком на UUARC 1206 Cottman Avenue, Philadelphia, PA, 19111, вписати «Максим» або скористатися нашою електронною сторінкою — www.uuarc.org.
Пресслужба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

  • loan URGENT

    Я такий щасливий, що отримав позику від пані Кайли Абубакер, тепер моє життя повернулося до нормального стану, і мій бізнес пройшов безперечно, завдяки пані Кайлі Абубакер. Ви також можете зв’язатися з ним, якщо вам сьогодні потрібна позика? Надішліть його електронною поштою: (finanerlibertycapitals@gmail.com)