Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Золоту медаль Володимира Кличка продали за мільйон доларів

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Золоту медаль Володимира Кличка продали за мільйон доларів

Пояс Кличка

Переважна більшість українців навряд чи колись бачили вживу бої за участю братів Кличків. Утім, зануритися в їхню атмосферу, а також усього, що супроводжує спортивну частину життя наших видатних земляків зовсім не складно. Для цього достатньо відвідати виставку-музей досягнень боксерів на території національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві.
У приміщенні площею 100 кв. м вміщується атрибутика, як тренувальна, так і бойова, афіші різних років. Ну, і, звісно ж, трофеї — пояси, причому оригінали, медалі. За винятком головної — олімпійської, яку Володимир здобув у Атланті 1996 року. «На гала-вечірі фонду Кличків її за 1 млн USD купив чоловік, котрий забажав залишитися невідомим», — розповів Максим Розенко, співзасновник офіційного фан-клубу братів Кличків.
Щодо поясів, то одним із найголовніших можна назвати чемпіонський за версією журналу The Ring. Його Віталій отримав після перемоги над Коррі Сандерсом у квітні 2004-го. Наступним володарем трофею став Володимир.
Згадати найкращі моменти боїв братів Кличків можна, не «відходячи від каси». Із середи до неділі щодня на двох великих екранах влаштовується півгодинне 3-D шоу. «Комусь буває щастить, — каже п. Розенко. — Пам’ятаю, як на екскурсію з Чернігова приїхали 50 дітлахів. Після того, як фільм закінчився, підняли екрани, і до дітей вийшов Володимир Кличко, спілкувався з ними». Виставка-музей — соціальний проект, вхід на неї — безкоштовний. Загалом за рік його відвідує близько 50 тис. людей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply