Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Знайшли кабріолет Тарантіно

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Знайшли кабріолет Тарантіно

Вишневий Chevrolet Chevelle Malibu 1964 випуску було знайдено в Окленді (штат Каліфорнія). Цей кабріолет майже 20 років тому був украдений у режисера Квентіна Тарантіно. За кермом саме цієї машини сидів герой Джона Траволти у фільмі «Кримінальне чтиво». Вийти на слід авто поліцейським удалося під час розслідування викрадення іншого автомобіля. Нинішнього власника Chevrolet не підозрюють у крадіжці автомобіля п. Тарантіно. За даними поліції, він, імовірно, став жертвою шахрайства при купівлі авто.

Автівку було викрадено 17 років тому — 1996-го. Associated Press стверджує, що кабріолет зник 1994-го. Однак видання Entertaintment Weekly в грудні 1994 року писало, що легендарний автомобіль припаркований у дворі а Роджера Евері, автора сценарію до «Кримінального чтива».
Квентін Тарантіно купив Chevrolet Chevelle Malibu 1989-го у свого знайомого після того, як продав сценарій для фільму «Справжнє кохання». Режисер ніколи не їздив на цій автівці, але вирішив задіяти її в зйомках фільму «Кримінальне чтиво», що вийшов на екрани в жовтні 1994 року. У фільмі саме на цьому «шеврове» один із головних героїв картини Вінсент Вега (його грав п. Траволта) врізається в будинок наркоторговця після того, як дружина його боса Міа Воллес непритомніє від передозування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply