Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Зірки не хочуть виступати в Росії

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Зірки не хочуть виступати в Росії
Мікі Рурк у футболці з Путіним

Мікі Рурк у футболці з Путіним

Голівудські знаменитості перестали відвідувати Росію, адже це може нашкодити їхній кар’єрі. Після анексії Криму Росією США та Європейський Союз застосували проти представників російської еліти санкції, згідно з якими, кожен, хто веде справи з особами, що потрапили в чорний список, може сам піддатися санкціям.

«Однак для західних зірок більш актуальною наразі є інша небезпека — можливі проблеми з кар’єрою», — стверджує Семюел Арутюнян із нью-йоркської агенції Platinum Rye, яка організовує поїздки голівудських зірок на різноманітні заходи. За словами п. Арутюняна, за його десятирічну кар’єру запросин знаменитостей до Росії ще ніколи не було так складно: великі гонорари більше не спрацьовують. «Ці люди вже супербагаті — їх набагато більше турбує, як би не зламати кар’єру», — пояснює він.
Ще рік тому такої проблеми не було — у Росію приїжджали Роберт Де Ніро й Джеремі Айронс, а Брюс Вілліс знімався в російській рекламі. 2010-го російський благодійний фонд попросив Семюела Арутюняна привезти до Санкт-Петербурга якомога більше відомих особистостей, «не сказавши, що Путін скористається цим шансом для свого музичного дебюту».
За словами Говарда Бреґмана, досвідченого голівудського публіциста, до подій цього року багато американських знаменитостей узагалі не мали сумнівів щодо участі в подібних заходах. Проблеми виникали лише тоді, коли вони виявлялися втягнутими у політику, а їхні агенти «забували» їх про це попередити. Так сталося з Гіларі Свонк. 2011-го володарка двох «Оскарів» вирушила в Чечню на день народження Рамзана Кадирова. Це викликало величезне обурення в кількох правозахисних організацій.
Тепер же пасткою вважається не тільки Чечня, а й уся Росія. «Усі пам’ятають, що трапилося з Гіларі, коли вона поїхала до РФ, — розповідає п. Арутюнян, — Оскільки Росія тепер бере участь у війні, усі поки що зачаїлися».
Між тим, деякі зірки таки продовжують їздити до Росії. Так, 11 серпня ц. р. Мікі Рурк купив у Москві й одягнув на себе футболку з Путіним, а Стівен Сіґал став єдиною американською знаменитістю, що відвідала Крим після його анексії росіянами. І п. Сіґал отримав на свою адресу куди більше критики, ніж зазвичай. «Коли бачиш, як йому доводиться захищатися після чергової появи в Росії, то решті зірок можна пробачити бажання триматися осторонь цього», — резюмував п. Бреґман.

Дарина Цвях, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply