Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Жінку забрало море, але віддало через півтора року живою

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

Жінку забрало море, але віддало через півтора року живою

Неймовірна історія трапилася з жінкою з Індонезії. Півтора року тому 52-річну Нінінг Сунарсіх змило хвилею неподалік від міста Сукабумі та понесло в море. Тоді їй ніхто не прийшов на допомогу, а рятувальники так і не змогли знайти тіло потерпілої. За кілька тижнів безуспішних пошуків місцева влада згорнула рятувальну операцію й оголосила Сунарсіх мертвою.
Однак родичі відмовлялися визнати факт смерті індонезійки. Її дядькові наснився сон, що Сунарсіх чекає рідних на одному з пляжів неподалік від місця зникнення. Коли сон повторився кілька разів, він розповів про нього сім’ї, і вони подалися на пляж, але пошуки успіхом не увінчалися. Однак на ранок наступного дня вони повернулися на місце зникнення і виявили Сунарсіх непритомною. На ній був той самий одяг, що і в день зникнення.
Нінінг Сунарсіх доправили до лікарні. Лікарі відзначили важкий стан індонезійки, але запевнили, що вона скоро видужає. Аулія Соліханто, керівник рятувальної служби міста Сукабумі, підтвердив CNN Indonesia достовірність історії. Наразі інцидент розслідується, але, ймовірно, обставини вдасться з’ясувати лише після того, як врятована жінка зможе розмовляти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply