Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Замок «графа Дракули» продадуть

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Замок «графа Дракули» продадуть

Тут жив граф Дракула

Румунський замок Бран, який, за легендою, належав графу Дракулі, виставлено на продаж. Зараз маєток є власністю нащадка королівської династії Габсбургів, котрому він перейшов у спадок у минулому столітті. Однак, за зізнанням самого господаря Домініка фон Габсбурга, він, будучи вже в похилому віці, не впевнений, що зможе й далі успішно провадити справи, адже зараз садиба найвідомішого на світі вампіра є популярною серед туристів пам’яткою.

У зв’язку із цим, він вирішив виставити туристичний об’єкт на продаж, щоб у потенційно прибуткового проекту з’явився гідний інвестор. Вартість замку не розголошують, проте відомо, що спочатку ерцгерцог Домінік пропонував передати його в державну власність Румунії за 80 млн USD.
Замок Бран був побудований у XIV ст. і знаменитий тим, що там жив Влад ІІІ Цепеш — господар Волоського князівства, коли воно переживало найтемніші часи своєї історії. Саме «чорний князь», як його іноді називають, став прототипом легендарного графа Дракули — героя роману Брема Стокера.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply