Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

За надто швидке навчання — суд!

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

За надто швидке навчання — суд!

Університет прикладних досліджень з економіки й управління (FOM), розташований у місті Ессені, подав до суду на свого випускника, який зумів дочасно отримати ступень бакалавра та маґістра. Студент із Ансберґа Марсель Поль закінчив інститут у серпні 2011 року. На повний курс навчання для здобуття обох ступенів він витратив 20 місяців, або три семестри.

Стандартний термін навчання на бакалавра та маґістра становить 11 семестрів. Закінчити так швидко навчальний заклад Поль спромігся за допомогою двох однокурсників, які одночасно з ним відвідували інші лекції, після чого всі троє обмінювалися отриманою інформацією. Те, якими виявилися успіхи друзів Поля, не уточнюється. Між тим, прискорене навчання дало студентові змогу заощадити чималу частину оплати, бо він перерахував гроші тільки за 20 місяців.

Після того, як юнак закінчив FOM, йому наді­йшов лист з університету, у якому йшлося про те, що він заборгував оплату до кінця 2011 року розміром 3 тис. EUR. Причому ця сума — набагато менша за повну вартість навчання на бакалавра й маґістра, якщо розраховувати її виходячи з повного терміну курсів. За словами Поля, претензії університету захопили його зненацька, бо спочатку в нього була домовленість щодо термінів і розмірів оплати навчання. В університеті відмовилися коментувати інформацію про подання позову проти свого випускника.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply