Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Януковича висміяли в популярному шоу

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Януковича висміяли в популярному шоу

Сюжет про президента України потрапив в одну з програм популярного сатирично-політичного шоу The Daily Show із Джоном Стюартом, яке виходить у вечірній прайм-тайм у США та Канаді. В одному з епізодів програми, що вийшла 28 листопада, жорстко висміюються американські політичні консультанти, які по завершенні виборів у США вирушають до інших країн насаджувати американську демократію.

У згаданому епізоді журналіст Джейсон Джонс бере коментарі в представників Болівії, України та Гондурасу, які працювали з «консультантом без кордонів» Тедом Дівайном.
Під час інтерв’ю українець Андрій Добрянський висловив своє невдоволення роботою п. Дівайна: «Американські політичні консультанти мали здійснити повне оновлення іміджу Януковича, після того як він пообіцяв посадити своїх суперників до в’язниці. Вони придумали політичні рекламні плакати з портретом усміхненого Януковича й простим слоганом: «Почую кожного». Але це не спрацювало. Він усе одно засадив своїх опонентів за ґрати».
«Але ж це нічого не означає, — вигукнув журналіст, — Він міг почути щось таке, що йому не сподобалося, і тому посадив їх у тюрму». «Це не допомагає демократії», — заперечив п. Добрянський. «Але він переміг. Отже, наша система працює», — наполягав американський журналіст. Додамо, що в сюжеті були використані кадри президентських перегонів в Україні 2010 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...