Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Вундеркінд читає лекції

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Вундеркінд читає лекції

По телебаченню показали сюжет про дев’ятирічного вундеркінда із Черкаської області Віталика Нечаєва, який прочитав недавно свою першу лекцію в Черкаському нацуніверситеті. «Мене вразило, як дитина, взагалі, оперує такими фактами, поняттями, точно пам’ятає всі дати. Лекція – відмінна, мені справді сподобалося», — розповіла Марія Велика, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Зараз Віталик почав писати книгу з історії. Інші науки його захоплюють не менше. Тоді як його однолітки слухали казки, він читав книги з астрономії та географії. У сім років за феноменальні здібності його нагородили національною премією «Гордість країни». Прикметно, що до трирічного віку Віталик не вимовляв навіть слова «мама». Рідні вже хотіли звернутися до медиків. Але якось малюк узяв до рук газету й почав читати її вголос.
Водночас, учителі теж ламають голову над тим, чим можна здивувати не за роками розвиненого учня. Усі завдання Віталик лускає, як насіння. «У нього – прекрасна пам’ять, він швидше за всіх у класі сприймає матеріал, виграє в усіх у шашки, шахи», — каже Ангеліна Свинарська, учителька вундеркінда. Зазначимо, що хлопець планує закінчити школу екстерном і вступити до університету. Після цікавої лекції, прочитаної Вітиликом, двері цього навчального тепер для нього відчинені.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply