Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Встановили пам’ятник лідеру Deep Purple

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Встановили пам’ятник лідеру Deep Purple

Пам’ятник Джонові Лорду

В Ужгороді відкрили міні-пам’ятник Джонові Лорду. Автор скульптури — Михайло Колодко. Ідея увічнити в Ужгороді лідера гурту Deep Purple, одного з найкращих клавішників у історії рок-музики, який помер 2012-го, виникла у місцевих фанатів близько двох років тому.

Усі ужгородці мали змогу долучитися до акції: у місцевому кафе було організовано збір металевих монет як символічного матеріалу для скульптури. Загалом удалося зібрати копійками аж 584 грн. Це — майже 16 кг металу. Як розповів Павло Чучка, один із ініціаторів встановлення скульптури, окрім українських монет люди кидали радянські рублі, єгипетські фунти тощо.
Скульптуру вирішили поставити, «аби через пісню Джона Лорда Smoke On The Water об’єднати тих, кому за 30 і в кого волосся довше за 10 см», розповідають організатори. Під час відкриття пам’ятника ужгородські музиканти виконали цю легендарну композицію.
Тепер Джон Лорд «сидить» на мосту й спостерігає за smoke on the water – димом над Ужем. А активісти анонсували відкриття чергової скульптурки — Енді Воргола, всесвітньо відомого американського митця карпатсько-русинського походження. Місце його встановлення наразі тримають у таємниці.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...