Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Військові стежать за Санта Клаусом

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Військові стежать за Санта Клаусом

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) стежить за тим, аби Санта Клаус не збився зі шляху й доставив подарунки до всіх гарних хлопчиків і дівчаток. За три тижні до Різдва відомство продемонструвало, як саме відслідковуватиме пересування чарівних саней від Північного Полюса.

Командування NORAD налаштувало радари, щоби засікти на передріздвяному небі Великого Червоного — так тут називають Санту. Відстежувати його шлях від каміна до каміна й від ялинки до ялинки тут почали ще в 1950-х. Тоді в рекламному оголошенні, що закликало дітей зателефонувати Санті, неправильно надрукували номер, й у військовиків просто розривався телефон, от вони й вирішили підіграти дітям і прослідкувати за маршрутом оленячої упряжки з подарунками.
Мета випущеного перед Різдвом NORAD ролика – не тільки розважальна, а й пізнавальна. На прикладі супроводу упряжки Санти — зі землі, води, повітря й навіть із космосу — військові прагнуть пояснити, чим конкретно вони займаються.
Торік різдвяний ролик на сайті NORAD переглянуло понад 22 млн людей, причому 114 тис. із них зателефонували до штаб-квартири відомства. Цього разу відповідати на всі запитання дітей напередодні Різдва буде майже 150 добровольців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply