Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Відкриють музей ABBA

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Відкриють музей ABBA

На острові Юргордені в Стокгольмі 7 травня 2013 року відкриється музей, присвячений легендарному шведському гурту ABBA. Відвідини культурного закладу розпочинатимуться з демонстрації фільму Юнаса Окерлунда в кінозалі на екрані 360 градусів.

Також відвідувачі музею ABBA матимуть нагоду відчути себе п’ятим учасником гурту, постоявши на одній сцені з іншими членами колективу, побувати в звукозаписній студії ABBA, Polarstudion, приміряти сценічні костюми ABBA. За допомогою аудіогіда солісти популярної групи — Агнета, Бенні, Бйорн і Фріда — поділяться з відвідувачами своїми спогадами про ті часи. Екскурсію музеєм складено з інтерв’ю, які брала Катрін Джонсон, сценарист фільму Мама Міа!
«Новий музей відображає загальну атмосферу гурту, музики та неймовірного успіху, якого ми вперше зазнали в 1970-1980-ті рр. Виходить своєрідний документальний музичний проект, який запрошує гостей не тільки за лаштунки, але й на сцену, а також у залу для глядачів», — вважає Бйорн Ульвеус, соліст гурту ABBA. Куратором виставки став колишній стиліст групи Інґмарі Халлінґ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...