Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Відкрилася виставка «Гри престолів»

Автор:

|

Лютий 05, 2014

|

Рубрика:

Відкрилася виставка «Гри престолів»

Телеканал HBO почав зйомки телесеріалу за книжкою Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я» 2011 року. Відтоді серіал завоював серця величезної аудиторії, був відзначений престижними нагородами, а тиражування його образів, героїв і їхньої атрибутики перетворилося на масштабну індустрію.

Тепер у Нью-Йорку відкрилася виставка, присвячена серіалу «Гра престолів». До цього пересувна експозиція, зроблена в меншому форматі, побувала в п’яти містах. Відвідувачам представили понад 100 експонатів з усіх сезонів серіалу: костюми, зброю, декорації, навіть драконячі яйця. Відвідувачі теж можуть сфотографуватися, сидячи на Залізному троні.
Також буде репрезентовано кілька примірників реквізиту з очікуваного четвертого сезону. Планується, що після Нью-Йорка експозиція вирушить до Мехіко, Ріо-де-Жанейро, Осло, Торонто, Белфаста й завершиться у Ванкувері у вересні ц. р.
До слова, зйомки чергового, четвертого, сезону «Гри престолів» закінчилися в Хорватії в листопаді 2013-го, його прем’єру призначено на 6 квітня ц. р. За три минулих роки серіал неодноразово був нагороджений «Золотими глобусами», «Еммі» й іншими нагородами.
«Гра престолів» є екранізацією незавершеної фентезі-саги «Пісня льоду й полум’я» письменника Джорджа Мартіна, що друкується з 1996 року до тепер. Цей твір присвячено історії кількох знатних родин, громадянських воєн, інтриг, отруєнь і магії. Його відмінними рисами є нетипова для фентезі неприкрита «середньовічна» жорстокість, а також несподівана, але виправдана логікою оповіді загибель багатьох головних героїв, що ставало шоком для читачів, а потім і глядачів, та справжнім переворотом для сценаріїв серіалів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply