Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

В Японії «каву» варять із часнику

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

В Японії «каву» варять із часнику

Японський підприємець вигадав напій, який за смаком і кольором нагадує каву, проте виготовлений із використанням часнику. Ідея спала на гадку 74-річному Йокітомо Сімотаї, котрий тримає кав’ярню в північній префектурі Аоморі, приблизно 30 років тому, коли він через неуважність і занадто велику кількість клієнтів у ресторані пересмажив часник і стейк. Тоді він зім’яв обвуглений часник ложкою і додав його в гарячу воду, отримавши напій за смаком, який нагадує каву, тільки ще гіркіший.
Після цього він на довгий час забув про своє відкриття, згадав про нього після виходу на пенсію. Сімотаї став вивчати властивості напою, вирішивши перетворити його на продукт, що не відрізняється від кави. В результаті японець вибрав оптимальний спосіб приготування. За його методом, часник необхідно обсмажити в електричній печі, потім охолодити та подрібнити.
Часниковий порошок фасується в спеціальні пакетики-фільтри. Процес заварювання вимагає поступового додавання окропу, який стікає через пакетик у горнятко. Напій має яскраво виражений запах часнику, однак творець запевняє, що жодного неприємного запаху завдяки процесу обсмажування не буває.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...