Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

В Америці випустять зомбі-пиво

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

В Америці випустять зомбі-пиво

На прилавках американських крамниць скоро з’явиться зомбі-пиво. Цей незвичайний алкогольний напій буде присвячений закінченню останнього сезону знаменитого телесеріалу «І мертві підуть». Пиво отримало назву «Вокер». Крім того, на етикетці алкогольного напою зображено ходячого мерця. 

У США пінний трунок буде випускати фірма Dock Street Brewing Company з Філадельфії. Повідомляється, що до складу дивного напою входитимуть копчені мізки цапа, а також брусниця. Автори напою вважають, що додані в пиво копчені мізки цапа надатимуть напою зловісного присмаку диму, а брусниця залишить у роті споживача «кривавий слід». Пиво буде достатньо міцним — 7,2 % алкоголю.
До речі, це – аж ніяк не перша спроба створення зомбі-пива. Наприклад, у Великій Британії нещодавно почали продавати зомбі-ель під назвою The Trooper, випущений зі згоди Брюса Дікінсона, вокаліста британської рок-групи Iron Maiden. Пивна етикетки нагадувала начерк з обкладинки синглу The Trooper, що вийшов 1983 року, а ось міцність цього трунку, на відміну від «Вокера», була нормальною — 4,8 оберту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply