Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

Усе — зі сірників

Автор:

|

Березень 13, 2019

|

Рубрика:

Усе — зі сірників

В одному з київських кафе пройшов Всеукраїнський фестиваль сірникових рекордів, на якому були представлені кольорові картини зі сірників, фігури, сувеніри, музичні інструменти і навіть велике крісло з незвичайного матеріалу. Свої вироби сюди привезли майстри копіткого мистецтва з різних куточків країни.
Відкрив фестиваль ансамбль музичних інструментів із сірників, який у Національному реєстрі рекордів називають єдиним подібним колективом як в Україні, так і в світі. Гітара, гармошка, бандура, скрипка й інші інструменти зроблені із сірників майстром Богданом Сенчуковим із м. Жашків. А бас-гітара у вигляді тризуба (гербас) номінована на рекорд України.
Нові унікальні конструкції, серед яких — тепловоз із вагонами (автор — Віктор Шуляренко, Коростень), найбільша ікона із сірників без використання клею (Юрій Семенюк, м. Люблинець, Волинська обл.), крісло зі сірників (Дмитро Михайленко, Умань), макет церкви, для створення якої крім сірників використано понад 50 різних матеріалів (Володимир Гуськов, Харків) також представили на розгляд Нацреєстру рекордів.
Експертом на рекорди запросили Йосипа Осташинського, заслуженого художника України, майстра традиційного народного мистецтва й автора 112 персональних виставок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply