Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Український фотограф отримала ґрін-карту завдяки Кардашянам

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Український фотограф отримала ґрін-карту завдяки Кардашянам

Саша Самсонова

Саша Самсонова отримала ґрін-карту всього через півтора року після переїзду в США. За словами 25-річної дівчини, чималу роль у цьому відіграла її співпраця з родиною Кім Кардашян. Українка вже встигла стати улюбленим фотографом молодших сестер Кім — Кайлі та Кендалл. Причому серед її клієнтів є чимало й інших знаменитостей.
Кар’єра дівчини розпочалася зі зйомок кліпу американського виконавця Джона Ледженда All Of Me. Після цього інформація про талановитого фотографа з України швидко поширилася в зірковому середовищі. З родини Кардашян саме Кайлі першою звернула увагу на українку. Після успішної співпраці нею також зацікавилася і старша сестра Кайлі — модель Кендалл Дженнер. «Ми з Кайлі вже провели разом дев’ять фотосесій. Жодного разу за цей час я не зіткнулася з примхами чи зарозумілістю. Я роблю свою роботу швидко, клієнтам такого рівня це важливо», — розповіла Саша Самсонова
Дівчина також зазначила, що найближчим часом вона отримає офіційне підтвердження наявності посвідки на проживання в США. «Я отримала її не по лотереї чи завдяки заміжжю. Я за десятьма пунктами довела, що домагаюся успіхів у роботі в Америці. Співпраця з такою впливовою родиною також відіграла свою роль. Звісно, це допомогло мені так швидко отримати ґрін-карту», — зазначила фотограф.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...