Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Українка виграла ще один конкурс краси

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Українка виграла ще один конкурс краси

Каріна Сокрут

У місті Малазі (Іспанія) відбувся міжнародний конкурс краси Queen of Beauty Universe. Учасниці з 21 країни світу боролися за цей почесний титул, срібну корону та чек на 3 тис. EUR. У межах підготовки до конкурсу дівчата познайомилися з консулом Іспанії, відвідали місцеві історичні пам’ятки, дельфінарій, Butterfly Garden. Під час фінального шоу конкурсантки взяли участь в загальних виходах у національних костюмах, купальниках, вечірніх сукнях, а напередодні захищали соціальні проекти з боротьби з бідністю та проходили інтерв’ю з журі конкурсу.

Тривалі тренування зробили своє, і на фінальному шоу дівчата продемонстрували гарні результати. Призові місця конкурсу розподілилися так: Словаччина – п’яте, Азейбарджан — четверте, Росія – третє, Іспанія — друге. Перемогу ж здобула представниця України Каріна Сокрут.
22-річна студентка й модель із Миколаєва не може повірити у свою перемогу. «Коли називали володарок додаткових номінацій, а моє ім’я не пролунало, я вже змирилася з думкою, що участь у такому шоу – теж чимале досягнення. І раптом оголошують: Queen of Beauty Universe 2015 — Ukraine, Karina Sokrut! Не могла зрозуміти, що відбувається. Величезна подяка — усім, хто вірив та підтримував мене! Україна переможе! Слава Україні!» — прокоментувала свою перемогу красуня. Кошти, які отримала переможниця, були передані у фонд Червоного Хреста Іспанії, а протягом року королева займатиметься благодійністю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply