Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

У Тернополі влаштують велику різдвяну виставку вишивки

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

У Тернополі влаштують велику різдвяну виставку вишивки

Тарас Демкура

Виставку своєї багатої колекції вишивки планує організувати до Різдва у Тернополі родина Демкурів. Буде там і борщівська вишивка, і кролевецькі рушники — останнє поповнення підбірки. «Не знаю, хто чим тішиться, а я тим, що вже викупив колекцію з 70 старожитніх рушників зі всіх реґіонів України. Це — гідне доповнення до нашої колекції українських строїв! Упевнений, що це сама краща інвестиція, коли інвестуємо в свою культурну спадщину!», — написав Тарас Демкура, відомий колекціонер.
Кролевецькі рушники зі Сумщини дуже цінують за оригінальність і вишуканість. Для них характерне поєднання червоного і білого кольорів. «До Тараса звернулася людина, котра колекціонувала ці рушники. Всі вони добре збережені, до них є підписи — звідки і що це за рушник, — розповідає Ірина Демкура. — І напередодні Різдва плануємо зробити велику виставку своєї колекції. Будуть усі сорочки та строї, а тепер ще й новопридбані рушники. Виставку плануємо зробити для того, щоб ще більше наповнити дух свята українськими мотивами, а також ще раз нагадати про наші витоки».
Ціну кролевецьких рушників, які відтепер будуть у Тернополі, колекціонери не вказують. Утім, один такий рушник може коштувати і 5 тис. грн.

Володимир Мороз, «20 хвилин»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...