Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

У Сирії вбито міністра й зятя президента

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

У Сирії вбито міністра  й зятя президента

У Сирії 18 липня вибухом, що стався у будівлі Національної безпеки, розташованій у самому центрі Дамаска, неподалік резиденції Башара Асада, під час зустрічі високопосадовців було вбито міністра оборони Дауда Раджха (на фото), кількох вищих чиновників — поранено. Із важкими пораненнями шпиталізовано міністра внутрішніх справ. Серед убитих є й зять президента Ассеф Шаукат, керівник військової розвідки. Загальна кількість постраждалих іще невідома.

Смертником, що здій­снив вибух, начебто виявився охоронець, близький до президента Асада. Уже дві групи взяли на себе відповідальність за теракт — «Міст Ісламу» та «Сирійська вільна армія».

Бойовики напали й на штаб-квартиру поліції Дамаска. Імовірно, жертвами стали десятки працівників правоохоронних служб і прихильників президента Сирії. Бойовики, озброєні автоматами, кулеметами й вибухівкою, напередодні вдень перекрили дві дороги, що ведуть до комплексу будівель поліції в центральній частині столиці, після чого їх атакували.

За даними опозиційного активіста Абу Ратеба, під час нападу могло загинути кілька десятків людей. «Я бачив три тіла. Інші кажуть, що десятки співробітників служб безпеки було вбито або поранено, перш ніж їх забрали машини швидкої допомоги», — сказав очевидець. За даними іншого опозиціонера, перестрілка тривала не менше години.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply